معاونت درمان
۱۳۹۸ جمعه ۶ ارديبهشت
تاریخ: 1397/05/07 تعداد بازدید: 88
دومين گردهمايي روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني استان مازندران
دومين گردهمايي روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني استان مازندران در مورخ 3/5/1397 با حضور رياست محترم دانشگاه جناب آقاي دكتر موسوي ، معاونين محترم درمان و توسعه و مديران ستادي معاونت درمان و توسعه و همچنين روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني به همراه مديران مالي آن مراكز در ساري برگزار شد.

دومين گردهمايي روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني استان مازندران در مورخ 3/5/1397  با حضور رياست محترم دانشگاه جناب  آقاي دكتر موسوي ، معاونين محترم درمان و توسعه  و مديران ستادي معاونت درمان و توسعه و همچنين  روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني به همراه مديران مالي آن مراكز در ساري برگزار شد.

مراسم با ذكر آياتي از كلام ا..مجيد آغاز و سپس جناب آقاي دكتر حامد روحاني زاده معاون محترم درمان دانشگاه ضمن عرض خيرمقدم خدمت مدعوين محترم  در خصوص استقرار برنامه استحقاق سنجي درمان با توجه به ابلاغيه هاي وزارت بهداشت و درمان مبني بر شناسايي همپوشاني بيمه اي بيماران و كنترل و نظارت بر اجراي بسته هاي طرح تحول سلامت  به سخنراني پرداختند.

جناب آقاي دكتر موسوي رياست محترم دانشگاه با اظهار اين مطلب كه با هم انديشي و هم فكري مي توانيم به يك برنامه عملياتي جهت افزايش بهره وري دست پيداكنيم ،گفت:از يك طرف بايد با ارائه راهكارهاي مناسب به درآمد مناسبي برسيم و از طرفي با رصد و ارزيابي مناسب مراكز درماني به اهداف تعيين شده دست يابيم.

همچنين اهم بيانات معاون محترم درمان دانشگاه در خصوص كنترل و نظارت بر اجراي دقيق بسته هاي طرح تحول سلامت  از جمله نحوه اجراي صحيح بسته مقيمي  و بسته ماندگاري در مناطق محروم و بررسي مشكلات موجود در اجراي درست اين بسته ها و ارائه پيشنهادات لازم در خصوص رفع مشكلات موجود و همچنين در خصوص نحوه اجراي بسته كاهش فرانشيز و اصلاح ساختار سيستم HIS كليه مراكز در جهت تغييرات لازم  براي بهتر اجرا شدن اين بسته بوده است .

در ادامه معاون محترم توسعه دانشگاه جناب آقاي دكتر پنبه چي در خصوص اقتصاد بيمارستاني و راهكارهايي جهت خدمت بهينه به بيماران و آناليز هزينه ها و منابع حوزه بيمارستاني  توضيحاتي ايراد فرمودند.

در انتها كارگروه هايي با موضوعات و گروه هاي مشخص شده از قبل كه توسط معاونت درمان  دانشگاه  تنظيم شده بود برگزار شد كه موضوعات بررسي شده در اين كارگروه ها شامل تلاش در جهت كاهش هزينه ها ، افزايش درآمد ، خدمات سرپايي و خدمات بستري بودند.

 


دومين گردهمايي روئساي بيمارستانها و مراكز آموزشي درماني استان مازندران
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal